طراحی کارت ویزیت ​

روندچاپ دیجیتال​

 تصویر مورد نیاز برای چاپ مستقیماً از طریق یک فایل دیجیتالی مانند PDF ، TIFF و بسیاری از قالب های دیگر به چاپگر ارسال می شود. این فرایند برای چاپ ایده آل است که به مقادیر کمتری با مقادیر زیاد جزئیات نیاز دارد. این فرآیند شامل مراحل آماده سازی بین پرونده سند و محصول نهایی نمی باشد

 – مراحل آماده سازی در بیشتر روشهای چاپ سنتی دیگر در آنجا اجباری است. از طرف دیگر ، شما برای این فرآیند به تجهیزات قالب بندی کثیف مانند مواد شیمیایی عکس و صفحات فیلم احتیاج ندارید. 

در اینجا مهمترین مراحل چاپ دیجیتال آورده شده است. در حقیقت ، هنگامی که این مراحل را در چاپ دیجیتال دنبال می کنید ، چاپ شما کاملاً بیرون خواهد آمد.

چاپ دیجیتال چیست؟​

 • چاپ دیجیتال فرایند تهیه چاپ از یک پرونده الکترونیکی است. این اثر هنری بر روی رایانه ایجاد شده و به طور مستقیم روی مواد چاپ می شود.
  در حقیقت ، چاپ دیجیتال جایگزینی برای روشهای چاپ سنتی مانند فلکسوگرافی ، سنگ نگاری ، چاپ افست ، نامه ، گراور و… است. 
  این فرایند اکثر مراحل مورد نیاز برای روشهای چاپ سنتی مانند اثبات رنگی ، ساخت فیلم ، ساخت صفحات چاپی و جدا کردن قطعات را به صورت دستی از بین می برد.

  چاپ دیجیتال در مقایسه با روشهای سنتی مناسب و بسیار کارآمد است و فواید بیشماری دارد. به همین دلیل است که این روند در این روز و عصر بسیار رایج است. در این مقاله اطلاعاتی در مورد چاپ دیجیتال در واقع ارائه شده است.

اولین قدم تهیه تصویرتمیز و تیز با وضوح بالا جهت اهداف چاپ است​

 • علائم محصول مطابق نیاز سفارش چاپ اضافه می شود. علائم برش خطوطی در گوشه چاپ است.
  هنگامی که اشتباهی رخ دهد ، باوجودعلائمی اطمینان حاصل می شود که هیچ گونه لبه های چاپ نشده در سند اصلاح شده نهایی وجود نباشد.

مرحله بعدی فشار است​

این تضمین می کند که حداکثر مساحت کاغذ برای چاپ استفاده می شود. این کار به کارآیی چاپ و کاهش ضایعات کاغذ کمک می کند.

پرونده تصویر الکترونیکی باید به یک پرونده GIF ، TIFF ، JPEG یا BMP تبدیل شود​

قبل از ارسال به چاپگر ، پرونده ها باید به درستی قالب بندی شوند. از طرف دیگر ، بسته به نرم افزاری که استفاده می کنید ، از فایلهای PDF نیز برای اهداف چاپ استفاده می شود.

چرا باید چاپ دیجیتال را انتخاب کنید؟​

چاپ دیجیتال آخرین روش چاپ خارج از کشور است. در حقیقت به دلیل مزایای فراوان این روش محبوب ترین روش برای چاپ مقادیر اندک چاپ است. این انعطاف پذیری ، گزینه ها و ویژگی های بیشتری را در مقایسه با اکثر روشهای چاپ معمولی در آنجا فراهم می کند. هنگام استفاده از روشی مانند چاپ دیجیتال ، سفارش چاپ شما دقیق و به روز خواهد بود.

در حقیقت ، مشتریان امروز به چاپگرهایی احتیاج دارند که بتوانند چاپی با مقرون به صرفه ، با کیفیت بالا ، دقیق و کوتاه مدت را در کمترین زمان ممکن ارائه دهند. اگر در جستجوی چنین روشی هستید – چاپ دیجیتال بهترین راه حل برای شماست. قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین روش چاپ برای مشاغل خود ، می پردازد که در مورد مزایای بسیاری از چاپ دیجیتال به نوعی فکر کنید.

در اینجا برخی از مزایای بی شمار چاپ دیجیتال آورده شده است.

مزایای چاپ دیجیتال​

یکی از مهمترین مزایای چاپ دیجیتال ، کیفیت بالای آن است. در حقیقت ، فناوری راه طولانی را طی کرده است ، بدین معنی که حتی اگر فقط چاپ کوچک داشته باشید ، کیفیت بالایی را برای پول خود بدست می آورید. در حقیقت ، این روند برای چاپهای متوسط ​​و کوتاهتر موثرتر است. شما می توانید به لطف چاپ دیجیتال ، آنچه را می خواهید چاپ کنید. زمان چرخش سریع مهمترین مزیت این روش است. مقرون به صرفه بودن یکی دیگر از مزیت های مهم این روش است.

اگر از چاپ افست برای مشاغل خود استفاده کرده اید ، می دانید که به حداقل سفارشات برای مقرون به صرفه بودن نیاز دارد. به همین دلیل است که باید چاپ دیجیتالی را انتخاب کنید زیرا به چاپ سفارش نیاز به حداقل سفارشات ندارد. شما از انعطاف پذیری و آزادی استفاده از این فرآیند برای چاپ هر آنچه در زمان مناسب نیاز دارید استفاده می کنید. اگر مقادیر کمی برای چاپ دارید ، قطعاً باید از چاپ دیجیتال خودداری کنید.

این روند بسیار سریعتر از بسیاری از روشهای چاپ سنتی است. زمان چرخش کوتاه تر و حداقل نیازهای تنظیم به سرعت بخشیدن به کل فرآیند کمک می کند. در حقیقت ، ثبات یکی دیگر از مزایای چاپ دیجیتال است. هنگام استفاده از این روش ، هر چاپ یکسان است. در نتیجه عدم تعادل جوهر و آب در طول چاپ ، تغییرات بسیار کمی و زباله کمتری را ارائه می دهد. نکته مهم دیگر ، سازگاری با محیط زیست روند کار است. بدون نیاز به صفحات فیلم و مواد شیمیایی عکس از آنجا که هیچ مرحله آماده سازی در چاپ دیجیتال وجود ندارد. به همین دلیل است که شما باید تمام دیجیتال مورد نیاز خود را برای چاپ با کیفیت کم انتخاب کنید.

برای مشاوره و سفارش طراحی کارت ویزیت باتیم چاپ گاندی تماس بگیرید.

 • ۰۹۲۱ ۲۰۸ ۴۶۰۰
زنبیل خرید